Сподели на
YugoyYaima Yugoy Yaima
Абонати
250,000
гледания Видео
60,574,142
брой на видео
894
Държава
категория
YouTuber тъй
2014
Споделете това, ако ви харесва

YugoyYaima статистика на канал в YouTube

YugoyYaima
Абонати
250,000
гледания Видео
60,574,142
брой на видео
894
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 35 - € 210
0
последните 7 дни
Абонати
0
последните 30 дни
-1,000
последните 90 дни
19,835
последните 7 дни
гледания Видео
104,516
последните 30 дни
271,632
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
15.01.2020 Wed +5,369 € 1 - € 10
13.01.2020 Mon +6,970 € 2 - € 14
10.01.2020 Fri +7,496 € 2 - € 15
08.01.2020 Wed +6,825 € 2 - € 13
06.01.2020 Mon +7,018 € 2 - € 14
04.01.2020 Sat +8,824 € 2 - € 17
03.01.2020 Fri +933 € 0 - € 1
01.01.2020 Wed +8,289 € 2 - € 16
30.12.2019 Mon +8,386 € 2 - € 16
28.12.2019 Sat +9,283 € 3 - € 18
27.12.2019 Fri +1,699 € 0 - € 3
26.12.2019 Thu +7,376 € 2 - € 14
25.12.2019 Wed +956 € 0 - € 1
23.12.2019 Mon +6,243 € 2 - € 12