Сподели на
Johnny Valda Johnny Valda
Абонати
323,000
гледания Видео
47,505,429
брой на видео
308
категория
YouTuber тъй
2011
Споделете това, ако ви харесва

Johnny Valda статистика на канал в YouTube

Johnny Valda
Абонати
323,000
гледания Видео
47,505,429
брой на видео
308
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 29 - € 174
0
последните 7 дни
Абонати
0
последните 30 дни
-1,000
последните 90 дни
20,139
последните 7 дни
гледания Видео
86,308
последните 30 дни
183,786
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
30.03.2020 Mon +86,308 € 29 - € 174
29.02.2020 Sat +5,933 € 1 - € 11
26.02.2020 Wed +5,984 € 2 - € 12
23.02.2020 Sun +6,279 € 2 - € 12
20.02.2020 Thu +2,229 € 0 - € 4
19.02.2020 Wed +8,147 € 2 - € 16
15.02.2020 Sat +1,933 € 0 - € 3
14.02.2020 Fri +3,397 € 1 - € 6
12.02.2020 Wed +1,490 € 0 - € 3
11.02.2020 Tue +2,425 € 0 - € 4
10.02.2020 Mon +7,429 € 2 - € 14
06.02.2020 Thu +8,497 € 2 - € 17
02.02.2020 Sun +8,342 € 2 - € 16
28.01.2020 Tue +4,256 € 1 - € 8