Сподели на
TEENS Teens
Абонати
77,700
гледания Видео
11,992,882
брой на видео
137
категория
YouTuber тъй
2016
Споделете това, ако ви харесва

TEENS статистика на канал в YouTube

TEENS
Абонати
77,700
гледания Видео
11,992,882
брой на видео
137
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 93 - € 561
1,012
последните 7 дни
Абонати
1,300
последните 30 дни
9,500
последните 90 дни
216,605
последните 7 дни
гледания Видео
278,492
последните 30 дни
1,813,076
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
12.03.2020 Thu +278,492 € 93 - € 561
18.02.2020 Tue +355,451 € 119 - € 716
16.02.2020 Sun +34,784 € 11 - € 70
11.02.2020 Tue +74,492 € 25 - € 150
10.02.2020 Mon +15,191 € 5 - € 30
08.02.2020 Sat +54,856 € 18 - € 110
07.02.2020 Fri +24,051 € 8 - € 48
04.02.2020 Tue +53,320 € 17 - € 107
02.02.2020 Sun +33,138 € 11 - € 66
31.01.2020 Fri +61,530 € 20 - € 124
30.01.2020 Thu +15,615 € 5 - € 31
28.01.2020 Tue +54,453 € 18 - € 109
26.01.2020 Sun +43,424 € 14 - € 87
24.01.2020 Fri +87,258 € 29 - € 175