Сподели на
Rytíři Kladno Rytíři Kladno
Абонати
6,900
гледания Видео
3,145,836
брой на видео
1018
категория
YouTuber тъй
2011
Споделете това, ако ви харесва

Rytíři Kladno статистика на канал в YouTube

Rytíři Kladno
Абонати
6,900
гледания Видео
3,145,836
брой на видео
1018
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 54 - € 328
75
последните 7 дни
Абонати
322
последните 30 дни
390
последните 90 дни
38,027
последните 7 дни
гледания Видео
162,971
последните 30 дни
196,461
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
01.03.2020 Sun +76,053 € 25 - € 153
27.02.2020 Thu +14,438 € 4 - € 29
24.02.2020 Mon +3,375 € 1 - € 6
21.02.2020 Fri +6,340 € 2 - € 12
18.02.2020 Tue +3,911 € 1 - € 7
13.02.2020 Thu +7,123 € 2 - € 14
11.02.2020 Tue +2,721 € 0 - € 5
05.02.2020 Wed +7,965 € 2 - € 16
03.02.2020 Mon +1,901 € 0 - € 3
01.02.2020 Sat +2,923 € 0 - € 5
31.01.2020 Fri +3,082 € 1 - € 6
30.01.2020 Thu +1,376 € 0 - € 2
29.01.2020 Wed +874 € 0 - € 1
28.01.2020 Tue +1,155 € 0 - € 2