Сподели на
Roman Trojek Roman Trojek
Абонати
16,600
гледания Видео
11,812,997
брой на видео
1414
категория
YouTuber тъй
2008
Споделете това, ако ви харесва

Roman Trojek статистика на канал в YouTube

Roman Trojek
Абонати
16,600
гледания Видео
11,812,997
брой на видео
1414
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 43 - € 261
78
последните 7 дни
Абонати
200
последните 30 дни
500
последните 90 дни
58,923
последните 7 дни
гледания Видео
129,468
последните 30 дни
555,009
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
12.03.2020 Thu +75,758 € 25 - € 152
05.03.2020 Thu +53,710 € 18 - € 108
18.02.2020 Tue +109,484 € 36 - € 220
16.02.2020 Sun +10,197 € 3 - € 20
11.02.2020 Tue +27,872 € 9 - € 56
10.02.2020 Mon +3,987 € 1 - € 8
09.02.2020 Sun +7,785 € 2 - € 15
08.02.2020 Sat +5,143 € 1 - € 10
07.02.2020 Fri +5,261 € 1 - € 10
05.02.2020 Wed +8,718 € 2 - € 17
04.02.2020 Tue +4,964 € 1 - € 10
02.02.2020 Sun +7,817 € 2 - € 15
31.01.2020 Fri +14,167 € 4 - € 28
30.01.2020 Thu +3,505 € 1 - € 7