Сподели на
Roberto Mercadini Roberto Mercadini
Абонати
66,600
гледания Видео
4,726,694
брой на видео
260
Държава
категория
YouTuber тъй
2009
Споделете това, ако ви харесва

Roberto Mercadini статистика на канал в YouTube

Roberto Mercadini
Абонати
66,600
гледания Видео
4,726,694
брой на видео
260
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 73 - € 443
1,540
последните 7 дни
Абонати
3,500
последните 30 дни
7,100
последните 90 дни
121,831
последните 7 дни
гледания Видео
219,834
последните 30 дни
551,936
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
13.02.2020 Thu +87,022 € 29 - € 175
11.02.2020 Tue +51,487 € 17 - € 103
10.02.2020 Mon +11,476 € 3 - € 23
08.02.2020 Sat +42,124 € 14 - € 84
05.02.2020 Wed +40,380 € 13 - € 81
04.02.2020 Tue +1,899 € 0 - € 3
02.02.2020 Sun -19,497 € -6 - € -39
31.01.2020 Fri +2,643 € 0 - € 5
30.01.2020 Thu +2,300 € 0 - € 4
29.01.2020 Wed +2,329 € 0 - € 4
28.01.2020 Tue +2,341 € 0 - € 4
24.01.2020 Fri +8,478 € 2 - € 17
22.01.2020 Wed +6,505 € 2 - € 13
21.01.2020 Tue +3,911 € 1 - € 7