Сподели на
Pop Internacionais Pop Internacionais
Абонати
405,000
гледания Видео
9,715,571
брой на видео
234
Държава
категория
YouTuber тъй
2021
Споделете това, ако ви харесва

Pop Internacionais статистика на канал в YouTube

Pop Internacionais
Абонати
405,000
гледания Видео
9,715,571
брой на видео
234
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ -13 - € -82
4,667
последните 7 дни
Абонати
11,000
последните 30 дни
40,000
последните 90 дни
1,106,880
последните 7 дни
гледания Видео
-40,751
последните 30 дни
166,407
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
01.12.2022 Thu +474,377 € 159 - € 956
28.11.2022 Mon +460,040 € 154 - € 927
25.11.2022 Fri +400,363 € 134 - € 807
22.11.2022 Tue -3,179,668 € -1.07K - € -6.41K
19.11.2022 Sat +297,514 € 99 - € 599
17.11.2022 Thu +609,943 € 204 - € 1.23K
14.11.2022 Mon +896,680 € 301 - € 1.81K
10.11.2022 Thu +13,037 € 4 - € 26
07.11.2022 Mon +459,478 € 154 - € 926
05.11.2022 Sat +648,394 € 217 - € 1.31K
02.11.2022 Wed +541,989 € 182 - € 1.09K
30.10.2022 Sun +406,071 € 136 - € 818
27.10.2022 Thu -3,847,445 € -1.29K - € -7.76K
24.10.2022 Mon +734,441 € 246 - € 1.48K