Сподели на
PlanetaOfficial Planeta Official
Абонати
1,880,000
гледания Видео
4,231,753,496
брой на видео
5484
Държава
категория
YouTuber тъй
2012
Споделете това, ако ви харесва

PlanetaOfficial статистика на канал в YouTube

PlanetaOfficial
Абонати
1,880,000
гледания Видео
4,231,753,496
брой на видео
5484
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 22.9K - € 138K
10,000
последните 7 дни
Абонати
30,000
последните 30 дни
80,000
последните 90 дни
13,484,220
последните 7 дни
гледания Видео
68,233,771
последните 30 дни
214,697,379
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
19.01.2020 Sun +4,561,069 € 1.53K - € 9.2K
17.01.2020 Fri +4,028,836 € 1.35K - € 8.12K
15.01.2020 Wed +4,894,315 € 1.64K - € 9.87K
13.01.2020 Mon +4,370,086 € 1.47K - € 8.81K
12.01.2020 Sun +1,396,749 € 469 - € 2.82K
11.01.2020 Sat +3,602,423 € 1.21K - € 7.26K
10.01.2020 Fri +1,448,244 € 486 - € 2.92K
08.01.2020 Wed +3,438,449 € 1.16K - € 6.93K
06.01.2020 Mon +4,419,263 € 1.49K - € 8.91K
04.01.2020 Sat +4,647,634 € 1.56K - € 9.37K
03.01.2020 Fri +1,014,854 € 341 - € 2.05K
01.01.2020 Wed +3,909,281 € 1.31K - € 7.88K
30.12.2019 Mon +8,619,517 € 2.9K - € 17.4K
27.12.2019 Fri +6,031,624 € 2.03K - € 12.2K