Сподели на
PlanetaOfficial Planeta Official
Абонати
2,220,000
гледания Видео
5,327,867,114
брой на видео
5632
Държава
категория
YouTuber тъй
2012
Споделете това, ако ви харесва

PlanetaOfficial статистика на канал в YouTube

PlanetaOfficial
Абонати
2,220,000
гледания Видео
5,327,867,114
брой на видео
5632
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 10.5K - € 63K
3,889
последните 7 дни
Абонати
10,000
последните 30 дни
40,000
последните 90 дни
12,250,434
последните 7 дни
гледания Видео
31,263,858
последните 30 дни
142,324,837
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
16.07.2021 Fri +14,000,495 € 4.71K - € 28.2K
08.07.2021 Thu +17,263,363 € 5.8K - € 34.8K
28.06.2021 Mon +18,678,277 € 6.28K - € 37.7K
18.06.2021 Fri +15,755,035 € 5.29K - € 31.8K
09.06.2021 Wed +19,576,192 € 6.58K - € 39.5K
29.05.2021 Sat +13,114,971 € 4.41K - € 26.4K
22.05.2021 Sat +24,508,674 € 8.24K - € 49.4K
09.05.2021 Sun +19,427,830 € 6.53K - € 39.2K
29.04.2021 Thu +18,529,714 € 6.23K - € 37.4K
19.04.2021 Mon +8,872,232 € 2.98K - € 17.9K
14.04.2021 Wed +37,110,648 € 12.5K - € 74.8K
25.03.2021 Thu +19,079,092 € 6.41K - € 38.5K
16.03.2021 Tue +12,520,434 € 4.21K - € 25.2K
10.03.2021 Wed +16,357,056 € 5.5K - € 33K