Сподели на
Pinkfong! Kids' Songs & Stories Pinkfong! Kids' Songs & Stories
Абонати
29,500,000
гледания Видео
12,266,812,919
брой на видео
1493
Държава
категория
YouTuber тъй
2011
Споделете това, ако ви харесва

Pinkfong! Kids' Songs & Stories статистика на канал в YouTube

Pinkfong! Kids' Songs & Stories
Абонати
29,500,000
гледания Видео
12,266,812,919
брой на видео
1493
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 153K - € 919K
200,000
последните 7 дни
Абонати
1,000,000
последните 30 дни
3,400,000
последните 90 дни
86,661,054
последните 7 дни
гледания Видео
455,757,922
последните 30 дни
1,373,151,463
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
12.02.2020 Wed +86,661,054 € 29.1K - € 175K
09.02.2020 Sun +39,722,965 € 13.3K - € 80.1K
07.02.2020 Fri +43,659,848 € 14.7K - € 88K
06.02.2020 Thu +17,242,468 € 5.79K - € 34.8K
05.02.2020 Wed +19,105,302 € 6.42K - € 38.5K
03.02.2020 Mon +25,162,345 € 8.46K - € 50.7K
31.01.2020 Fri +56,871,013 € 19.1K - € 115K
30.01.2020 Thu +13,770,294 € 4.63K - € 27.8K
28.01.2020 Tue +37,042,544 € 12.4K - € 74.7K
26.01.2020 Sun +24,607,455 € 8.27K - € 49.6K
24.01.2020 Fri +43,702,116 € 14.7K - € 88.1K
22.01.2020 Wed +36,536,320 € 12.3K - € 73.7K
21.01.2020 Tue +11,674,198 € 3.92K - € 23.5K
19.01.2020 Sun +39,591,675 € 13.3K - € 79.8K