Сподели на
Netflix Brasil Netflix Brasil
Абонати
6,270,000
гледания Видео
287,031,176
брой на видео
1536
Държава
категория
YouTuber тъй
2014
Споделете това, ако ви харесва

Netflix Brasil статистика на канал в YouTube

Netflix Brasil
Абонати
6,270,000
гледания Видео
287,031,176
брой на видео
1536
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 5.44K - € 32.6K
40,000
последните 7 дни
Абонати
130,000
последните 30 дни
580,000
последните 90 дни
3,788,099
последните 7 дни
гледания Видео
16,173,295
последните 30 дни
44,096,814
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
22.02.2020 Sat +471,323 € 158 - € 950
21.02.2020 Fri +561,109 € 188 - € 1.13K
20.02.2020 Thu +487,782 € 163 - € 983
19.02.2020 Wed +508,896 € 171 - € 1.03K
18.02.2020 Tue +631,176 € 212 - € 1.27K
17.02.2020 Mon +659,608 € 221 - € 1.33K
16.02.2020 Sun +468,205 € 157 - € 944
15.02.2020 Sat +628,425 € 211 - € 1.27K
14.02.2020 Fri +1,023,801 € 344 - € 2.06K
13.02.2020 Thu +476,811 € 160 - € 961
12.02.2020 Wed +449,855 € 151 - € 907
11.02.2020 Tue +669,457 € 224 - € 1.35K
10.02.2020 Mon +403,209 € 135 - € 813
09.02.2020 Sun +120,540 € 40 - € 243