Сподели на
Milion+ Milion+
Абонати
426,000
гледания Видео
294,987,861
брой на видео
644
категория
YouTuber тъй
2011
Споделете това, ако ви харесва

Milion+ статистика на канал в YouTube

Milion+
Абонати
426,000
гледания Видео
294,987,861
брой на видео
644
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 928 - € 5.57K
2,000
последните 7 дни
Абонати
2,000
последните 30 дни
17,000
последните 90 дни
2,763,253
последните 7 дни
гледания Видео
2,763,253
последните 30 дни
21,768,912
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
10.03.2020 Tue +2,763,253 € 928 - € 5.57K
22.02.2020 Sat +5,353,410 € 1.8K - € 10.8K
17.02.2020 Mon +1,447,280 € 486 - € 2.92K
14.02.2020 Fri +974,490 € 327 - € 1.97K
12.02.2020 Wed +651,786 € 219 - € 1.31K
10.02.2020 Mon +631,281 € 212 - € 1.27K
07.02.2020 Fri +772,898 € 259 - € 1.56K
06.02.2020 Thu +326,212 € 109 - € 657
03.02.2020 Mon +744,127 € 250 - € 1.5K
02.02.2020 Sun +416,864 € 140 - € 840
31.01.2020 Fri +498,789 € 167 - € 1.01K
30.01.2020 Thu +175,621 € 59 - € 354
28.01.2020 Tue +531,718 € 178 - € 1.07K
26.01.2020 Sun +333,700 € 112 - € 672