Сподели на
Limi Music Limi Music
Абонати
1,410
гледания Видео
1,137,030
брой на видео
100
категория
YouTuber тъй
2015
Споделете това, ако ви харесва

Limi Music статистика на канал в YouTube

Limi Music
Абонати
1,410
гледания Видео
1,137,030
брой на видео
100
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 11 - € 66
10
последните 7 дни
Абонати
43
последните 30 дни
100
последните 90 дни
7,654
последните 7 дни
гледания Видео
32,803
последните 30 дни
70,881
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
19.03.2020 Thu +15,308 € 5 - € 30
05.03.2020 Thu +16,950 € 5 - € 34
16.02.2020 Sun +2,758 € 0 - € 5
13.02.2020 Thu +2,036 € 0 - € 4
11.02.2020 Tue +564 € 0 - € 1
10.02.2020 Mon +2,297 € 0 - € 4
08.02.2020 Sat +3,269 € 1 - € 6
05.02.2020 Wed +516 € 0 - € 1
04.02.2020 Tue +1,128 € 0 - € 2
03.02.2020 Mon +2,066 € 0 - € 4
01.02.2020 Sat +3,001 € 1 - € 6
29.01.2020 Wed +1,582 € 0 - € 3
27.01.2020 Mon +2,591 € 0 - € 5
25.01.2020 Sat +2,555 € 0 - € 5