Сподели на
La música del recuerdo La Música Del Recuerdo
Абонати
183,000
гледания Видео
83,866,404
брой на видео
6337
Държава
категория
YouTuber тъй
2013
Споделете това, ако ви харесва

La música del recuerdo статистика на канал в YouTube

La música del recuerdo
Абонати
183,000
гледания Видео
83,866,404
брой на видео
6337
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 1.04K - € 6.24K
1,000
последните 7 дни
Абонати
8,000
последните 30 дни
19,000
последните 90 дни
358,000
последните 7 дни
гледания Видео
3,093,869
последните 30 дни
6,945,217
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
17.01.2020 Fri +143,498 € 48 - € 289
15.01.2020 Wed +107,678 € 36 - € 217
13.01.2020 Mon +106,824 € 35 - € 215
10.01.2020 Fri +137,152 € 46 - € 276
08.01.2020 Wed +104,798 € 35 - € 211
04.01.2020 Sat +233,876 € 78 - € 471
01.01.2020 Wed +145,774 € 49 - € 293
30.12.2019 Mon +854,337 € 287 - € 1.72K
28.12.2019 Sat +214,745 € 72 - € 433
27.12.2019 Fri +17,504 € 5 - € 35
26.12.2019 Thu +153,011 € 51 - € 308
25.12.2019 Wed +15,741 € 5 - € 31
23.12.2019 Mon +601,421 € 202 - € 1.21K
21.12.2019 Sat +257,510 € 86 - € 519