Сподели на
Katka Hraje Katka Hraje
Абонати
13,500
гледания Видео
3,237,679
брой на видео
665
категория
YouTuber тъй
2015
Споделете това, ако ви харесва

Katka Hraje статистика на канал в YouTube

Katka Hraje
Абонати
13,500
гледания Видео
3,237,679
брой на видео
665
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 12 - € 73
-350
последните 7 дни
Абонати
-1,500
последните 30 дни
0
последните 90 дни
8,551
последните 7 дни
гледания Видео
36,645
последните 30 дни
35,799
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
03.02.2020 Mon +2,443 € 0 - € 4
01.02.2020 Sat +1,906 € 0 - € 3
31.01.2020 Fri +1,529 € 0 - € 3
30.01.2020 Thu +1,741 € 0 - € 3
29.01.2020 Wed +1,054 € 0 - € 2
27.01.2020 Mon +1,996 € 0 - € 4
25.01.2020 Sat +3,150 € 1 - € 6
23.01.2020 Thu +1,906 € 0 - € 3
22.01.2020 Wed +903 € 0 - € 1
21.01.2020 Tue +1,067 € 0 - € 2
20.01.2020 Mon +647 € 0 - € 1
19.01.2020 Sun +1,479 € 0 - € 2
18.01.2020 Sat +1,172 € 0 - € 2
16.01.2020 Thu +1,350 € 0 - € 2