Сподели на
KamFIT Kam Fit
Абонати
172,000
гледания Видео
33,729,973
брой на видео
451
категория
YouTuber тъй
2015
Споделете това, ако ви харесва

KamFIT статистика на канал в YouTube

KamFIT
Абонати
172,000
гледания Видео
33,729,973
брой на видео
451
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 12 - € 73
0
последните 7 дни
Абонати
0
последните 30 дни
2,000
последните 90 дни
50,853
последните 7 дни
гледания Видео
36,323
последните 30 дни
782,394
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
09.03.2020 Mon +36,323 € 12 - € 73
02.03.2020 Mon +54,532 € 18 - € 109
25.02.2020 Tue +55,836 € 18 - € 112
24.02.2020 Mon +7,176 € 2 - € 14
23.02.2020 Sun +10,850 € 3 - € 21
22.02.2020 Sat +9,331 € 3 - € 18
21.02.2020 Fri +10,850 € 3 - € 21
20.02.2020 Thu +12,027 € 4 - € 24
19.02.2020 Wed +11,676 € 3 - € 23
18.02.2020 Tue +11,860 € 3 - € 23
17.02.2020 Mon +12,026 € 4 - € 24
16.02.2020 Sun +13,480 € 4 - € 27
15.02.2020 Sat +12,374 € 4 - € 24
14.02.2020 Fri +11,709 € 3 - € 23