Сподели на
holbra Holbra
Абонати
92,900
гледания Видео
54,127,015
брой на видео
1087
категория
YouTuber тъй
2007
Споделете това, ако ви харесва

holbra статистика на канал в YouTube

holbra
Абонати
92,900
гледания Видео
54,127,015
брой на видео
1087
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 490 - € 2.94K
467
последните 7 дни
Абонати
2,000
последните 30 дни
3,800
последните 90 дни
340,459
последните 7 дни
гледания Видео
1,459,110
последните 30 дни
1,932,543
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
23.02.2020 Sun +145,911 € 49 - € 294
20.02.2020 Thu +137,113 € 46 - € 276
19.02.2020 Wed +47,527 € 15 - € 95
14.02.2020 Fri +255,139 € 85 - € 514
12.02.2020 Wed +66,328 € 22 - € 133
11.02.2020 Tue +24,987 € 8 - € 50
10.02.2020 Mon +42,393 € 14 - € 85
09.02.2020 Sun +22,754 € 7 - € 45
06.02.2020 Thu +102,624 € 34 - € 206
02.02.2020 Sun +129,942 € 43 - € 262
31.01.2020 Fri +73,170 € 24 - € 147
28.01.2020 Tue +59,780 € 20 - € 120
26.01.2020 Sun +71,698 € 24 - € 144
24.01.2020 Fri +77,821 € 26 - € 156