Сподели на
Gustavo Henrique Dando Choque Gustavo Henrique Dando Choque
Абонати
276,000
гледания Видео
40,191,432
брой на видео
730
Държава
категория
YouTuber тъй
2016
Споделете това, ако ви харесва

Gustavo Henrique Dando Choque статистика на канал в YouTube

Gustavo Henrique Dando Choque
Абонати
276,000
гледания Видео
40,191,432
брой на видео
730
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 1.62K - € 9.71K
5,000
последните 7 дни
Абонати
25,000
последните 30 дни
67,000
последните 90 дни
1,055,474
последните 7 дни
гледания Видео
4,813,482
последните 30 дни
12,234,321
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
24.01.2020 Fri +510,463 € 171 - € 1.03K
22.01.2020 Wed +309,943 € 104 - € 624
19.01.2020 Sun +235,068 € 79 - € 474
17.01.2020 Fri +274,833 € 92 - € 554
15.01.2020 Wed +377,210 € 126 - € 760
12.01.2020 Sun +304,482 € 102 - € 613
10.01.2020 Fri +341,765 € 114 - € 689
08.01.2020 Wed +479,447 € 161 - € 966
06.01.2020 Mon +556,814 € 187 - € 1.12K
04.01.2020 Sat +442,919 € 148 - € 893
03.01.2020 Fri +155,677 € 52 - € 313
01.01.2020 Wed +189,375 € 63 - € 381
30.12.2019 Mon +283,598 € 95 - € 571
28.12.2019 Sat +300,716 € 101 - € 606