Сподели на
Franta Petrovič Franta Petrovič
Абонати
4,710
гледания Видео
1,909,326
брой на видео
442
категория
YouTuber тъй
2012
Споделете това, ако ви харесва

Franta Petrovič статистика на канал в YouTube

Franta Petrovič
Абонати
4,710
гледания Видео
1,909,326
брой на видео
442
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 20 - € 122
24
последните 7 дни
Абонати
100
последните 30 дни
70
последните 90 дни
14,189
последните 7 дни
гледания Видео
60,810
последните 30 дни
72,921
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
13.02.2020 Thu +6,081 € 2 - € 12
10.02.2020 Mon +4,220 € 1 - € 8
08.02.2020 Sat +3,773 € 1 - € 7
03.02.2020 Mon +10,062 € 3 - € 20
01.02.2020 Sat +3,306 € 1 - € 6
29.01.2020 Wed +4,011 € 1 - € 8
28.01.2020 Tue +2,143 € 0 - € 4
27.01.2020 Mon +1,178 € 0 - € 2
25.01.2020 Sat +2,913 € 0 - € 5
23.01.2020 Thu +3,970 € 1 - € 8
22.01.2020 Wed +813 € 0 - € 1
20.01.2020 Mon +3,970 € 1 - € 8
18.01.2020 Sat +3,119 € 1 - € 6
16.01.2020 Thu +4,301 € 1 - € 8