Сподели на
Franks Sports Zapping Franks Sports Zapping
Абонати
0
гледания Видео
47,412,788
брой на видео
93
категория
YouTuber тъй
2016
Споделете това, ако ви харесва

Franks Sports Zapping статистика на канал в YouTube

Franks Sports Zapping
Абонати
0
гледания Видео
47,412,788
брой на видео
93
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 164 - € 986
0
последните 7 дни
Абонати
0
последните 30 дни
0
последните 90 дни
51,410
последните 7 дни
гледания Видео
489,166
последните 30 дни
3,030,672
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
08.01.2020 Wed +60,538 € 20 - € 122
06.01.2020 Mon +67,668 € 22 - € 136
04.01.2020 Sat +78,922 € 26 - € 159
01.01.2020 Wed +103,975 € 34 - € 209
30.12.2019 Mon +104,131 € 35 - € 209
27.12.2019 Fri +112,288 € 37 - € 226
26.12.2019 Thu +73,820 € 24 - € 148
23.12.2019 Mon +100,897 € 33 - € 203
21.12.2019 Sat +99,310 € 33 - € 200
19.12.2019 Thu +88,401 € 29 - € 178
17.12.2019 Tue +76,350 € 25 - € 153
14.12.2019 Sat +113,128 € 38 - € 228
13.12.2019 Fri +34,734 € 11 - € 70
12.12.2019 Thu +70,267 € 23 - € 141