Сподели на
Franks Sports Zapping Franks Sports Zapping
Абонати
0
гледания Видео
47,005,558
брой на видео
93
категория
YouTuber тъй
2016
Споделете това, ако ви харесва

Franks Sports Zapping статистика на канал в YouTube

Franks Sports Zapping
Абонати
0
гледания Видео
47,005,558
брой на видео
93
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 305 - € 1.83K
0
последните 7 дни
Абонати
0
последните 30 дни
0
последните 90 дни
132,569
последните 7 дни
гледания Видео
908,537
последните 30 дни
4,850,587
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
24.01.2020 Fri +39,712 € 13 - € 80
22.01.2020 Wed +42,224 € 14 - € 85
19.01.2020 Sun +50,633 € 17 - € 102
17.01.2020 Fri +62,744 € 21 - € 126
15.01.2020 Wed +54,019 € 18 - € 108
13.01.2020 Mon +64,144 € 21 - € 129
10.01.2020 Fri +67,539 € 22 - € 136
08.01.2020 Wed +60,538 € 20 - € 122
06.01.2020 Mon +67,668 € 22 - € 136
04.01.2020 Sat +78,922 € 26 - € 159
01.01.2020 Wed +103,975 € 34 - € 209
30.12.2019 Mon +104,131 € 35 - € 209
27.12.2019 Fri +112,288 € 37 - € 226
26.12.2019 Thu +73,820 € 24 - € 148