Сподели на
El camionero geek El Camionero Geek
Абонати
238,000
гледания Видео
50,195,804
брой на видео
1661
Държава
категория
YouTuber тъй
2009
Споделете това, ако ви харесва

El camionero geek статистика на канал в YouTube

El camionero geek
Абонати
238,000
гледания Видео
50,195,804
брой на видео
1661
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 206 - € 1.24K
0
последните 7 дни
Абонати
1,000
последните 30 дни
4,000
последните 90 дни
144,261
последните 7 дни
гледания Видео
613,249
последните 30 дни
2,039,434
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
15.01.2020 Wed +44,938 € 15 - € 90
13.01.2020 Mon +54,062 € 18 - € 109
10.01.2020 Fri +45,261 € 15 - € 91
08.01.2020 Wed +46,641 € 15 - € 94
06.01.2020 Mon +51,041 € 17 - € 102
04.01.2020 Sat +54,192 € 18 - € 109
03.01.2020 Fri -7,181 € -2 - € -14
01.01.2020 Wed +50,245 € 16 - € 101
30.12.2019 Mon +60,939 € 20 - € 122
28.12.2019 Sat +33,775 € 11 - € 68
27.12.2019 Fri +1,172,782 € 394 - € 2.36K
26.12.2019 Thu -5,934 € -2 - € -11
25.12.2019 Wed +9,554 € 3 - € 19
23.12.2019 Mon -1,097,319 € -368 - € -2.21K