Сподели на
Darkness CZ Darkness Cz
Абонати
2,635
гледания Видео
3,504,399
брой на видео
226
категория
YouTuber тъй
2016
Споделете това, ако ви харесва

Darkness CZ статистика на канал в YouTube

Darkness CZ
Абонати
2,635
гледания Видео
3,504,399
брой на видео
226
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 137 - € 825
56
последните 7 дни
Абонати
240
последните 30 дни
720
последните 90 дни
95,494
последните 7 дни
гледания Видео
409,260
последните 30 дни
1,227,780
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
18.11.2017 Sat +13,642 € 4 - € 27
17.11.2017 Fri +15,006 € 5 - € 30
16.11.2017 Thu +14,019 € 4 - € 28
14.11.2017 Tue +19,453 € 6 - € 39
13.11.2017 Mon +11,974 € 4 - € 24
12.11.2017 Sun +12,428 € 4 - € 25
11.11.2017 Sat +10,560 € 3 - € 21
10.11.2017 Fri +9,279 € 3 - € 18
09.11.2017 Thu +10,760 € 3 - € 21
08.11.2017 Wed +19,286 € 6 - € 38
07.11.2017 Tue 0 € 0 - € 0
06.11.2017 Mon +14,979 € 5 - € 30
05.11.2017 Sun +14,861 € 4 - € 29
04.11.2017 Sat +11,720 € 3 - € 23