Сподели на
Břetislav Grmela Břetislav Grmela
Абонати
23,400
гледания Видео
41,666,755
брой на видео
458
категория
YouTuber тъй
2009
Споделете това, ако ви харесва

Břetislav Grmela статистика на канал в YouTube

Břetislav Grmela
Абонати
23,400
гледания Видео
41,666,755
брой на видео
458
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 276 - € 1.66K
0
последните 7 дни
Абонати
0
последните 30 дни
500
последните 90 дни
192,078
последните 7 дни
гледания Видео
823,190
последните 30 дни
1,173,022
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
23.02.2020 Sun +82,319 € 27 - € 165
20.02.2020 Thu +28,463 € 9 - € 57
19.02.2020 Wed +99,484 € 33 - € 200
15.02.2020 Sat +66,400 € 22 - € 133
12.02.2020 Wed +19,418 € 6 - € 39
11.02.2020 Tue +29,881 € 10 - € 60
10.02.2020 Mon +16,497 € 5 - € 33
09.02.2020 Sun +42,321 € 14 - € 85
08.02.2020 Sat +32,638 € 10 - € 65
06.02.2020 Thu +59,180 € 19 - € 119
04.02.2020 Tue +35,487 € 11 - € 71
02.02.2020 Sun +126,560 € 42 - € 255
28.01.2020 Tue +52,619 € 17 - € 106
26.01.2020 Sun +72,208 € 24 - € 145