Сподели на
AFRICAN MOVIES ONLINE - 2019 NEW NIGERIAN MOVIES African Movies Online 2019 New Nigerian Movies
Абонати
72,700
гледания Видео
10,001,679
брой на видео
2980
Държава
категория
YouTuber тъй
2018
Споделете това, ако ви харесва

AFRICAN MOVIES ONLINE - 2019 NEW NIGERIAN MOVIES статистика на канал в YouTube

AFRICAN MOVIES ONLINE - 2019 NEW NIGERIAN MOVIES
Абонати
72,700
гледания Видео
10,001,679
брой на видео
2980
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 330 - € 1.99K
1,500
последните 7 дни
Абонати
6,500
последните 30 дни
21,200
последните 90 дни
188,523
последните 7 дни
гледания Видео
984,701
последните 30 дни
2,554,201
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
26.01.2020 Sun +52,228 € 17 - € 105
24.01.2020 Fri +75,227 € 25 - € 151
22.01.2020 Wed +61,068 € 20 - € 123
21.01.2020 Tue +21,442 € 7 - € 43
20.01.2020 Mon +31,562 € 10 - € 63
19.01.2020 Sun +24,330 € 8 - € 49
18.01.2020 Sat +31,324 € 10 - € 63
15.01.2020 Wed +65,196 € 21 - € 131
14.01.2020 Tue +26,818 € 9 - € 54
13.01.2020 Mon +41,909 € 14 - € 84
12.01.2020 Sun +33,595 € 11 - € 67
11.01.2020 Sat +44,341 € 14 - € 89
10.01.2020 Fri +39,585 € 13 - € 79
09.01.2020 Thu +52,172 € 17 - € 105