Сподели на
أسرار لم تكن تعرفها أسرار لم تكن تعرفها
Абонати
5,500,000
гледания Видео
949,622,449
брой на видео
721
категория
YouTuber тъй
2015
Споделете това, ако ви харесва

أسرار لم تكن تعرفها статистика на канал в YouTube

أسرار لم تكن تعرفها
Абонати
5,500,000
гледания Видео
949,622,449
брой на видео
721
Прогнозните приходи в последните 30 дни
€ 2.65K - € 15.9K
14,000
последните 7 дни
Абонати
40,000
последните 30 дни
160,000
последните 90 дни
1,968,973
последните 7 дни
гледания Видео
7,877,007
последните 30 дни
36,562,954
последните 90 дни
Дата гледания Видео Прогнозните приходи
12.02.2020 Wed +1,406,409 € 472 - € 2.84K
10.02.2020 Mon +589,153 € 198 - € 1.19K
09.02.2020 Sun +32,195 € 10 - € 64
07.02.2020 Fri +637,019 € 214 - € 1.28K
06.02.2020 Thu +263,460 € 88 - € 531
31.01.2020 Fri +2,119,865 € 712 - € 4.27K
30.01.2020 Thu +324,564 € 109 - € 654
28.01.2020 Tue +786,441 € 264 - € 1.59K
26.01.2020 Sun +623,639 € 209 - € 1.26K
24.01.2020 Fri +1,094,262 € 367 - € 2.21K
22.01.2020 Wed +842,383 € 283 - € 1.7K
21.01.2020 Tue +263,731 € 88 - € 531
20.01.2020 Mon +657,691 € 221 - € 1.33K
19.01.2020 Sun +362,313 € 121 - € 730